środa, 26 listopada 2014

Londyn w Pigule - co to, k*, w ogóle jest?

Witam i już zaraz tłumaczę! Na początek się przedstawię. Nazywam się Marta Zając i pochodzę z Jeleniej Góry. Od trzech lat mieszkam w Londynie, a od dwóch (no, prawie) studiuję PR & Advertising na University of Westminster.


szczęśliwa autorka.londyn w pigule to studencki przewodnik mojego autorstwa, którego głównym celem jest odpowiedzenie na pytanie: co jest tą jedną rzeczą, o której trzeba wiedzieć przed wyjazdem na studia do Londynu?

Mogłoby się wydawać, że na to pytanie potrzebna jest inteligentna odpowiedź, ale tak naprawdę czasem zapomina się o pierdołach - ja na przykład nie pomyślałam o tym, żeby wziąć ze sobą chociaż jedną kurtkę. Jechałam w czerwcu i wydawało mi się, że pogoda będzie fantastyczna... Drugiego dnia po przyjeździe musiałam kupić płaszcz. A mogłam mieć za to (20 funtów) dwadzieścia Lechów.

Dlatego odpowiedzi na pytanie: "co jest tą jedną rzeczą, o której żałujesz, że nie wiedziałeś/aś przed wyjazdem na studia do Londynu" jest zapewne tyle, ile międzynarodowych studentów (czyli ponad 100,000...). Moją misją będzie jak najlepsze przygotowanie Was do wyprawy, i w tym celu zadam to jedno pytanie różnym londyńskim studentom, z nadzieją że nasze odpowiedzi pomogą Wam w uzbrojeniu się na studia w Londynie nie tylko od strony technicznej, ale też praktycznej!
Także nie obawiajcie się, niedługo odwieczna zagadka, czyli co trzeba wiedzieć, żeby przeżyć na studiach w Londynie, zostanie rozwikłana! Stay tuned!

3 komentarze:

  1. Wiesz może, jak zalogowaćsię na UCAS? Ja mam z tym problem :c Pomożesz

    OdpowiedzUsuń
  2. Hej, pewnie, że pomogę - napisz do mnie na marta.zajac@my.westminster.ac.uk i powiedz, z czym masz problem i będziemy działać :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Hej, ja jestem z okolic Jeleniej i tez planuję studia w Londynie ;)

    OdpowiedzUsuń